A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

SETNE URODZINY PANI HELENY KALISZ Z MĘCINY

02.07.2019
Wyjątkowa uroczystość miała miejsce 30 czerwca br. Swoje setne urodziny obchodziła mieszkanka naszej gminy - pani Helena Kalisz z Męciny.  Z tej okazji z gratulacjami i życzeniami 200 lat w zdrowiu do Jubilatki przybyli  Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Dariusz Dutka, Kierownik Inspektoratu ZUS w Limanowej Andrzej Gołąb oraz Kierownik Wydziału Świadczeń Emerytalno – Rentowych ZUS Limanowa Sabina Lupa.

Wójt Gminy składając życzenia i gratulacje wręczył szanownej Jubilatce upominki, kwiaty  oraz listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Wojewody Małopolskiego Piotra Ćwika.

W dalszej części spotkania nie zabrakło wzruszających historii i pięknych wspomnień. Głęboka wiara, pogoda ducha oraz życie w zgodzie z innymi - to recepta na długowieczność, jaką  na zakończenie wizyty zdradziła nam pani Helena. Co ciekawe, ten sam przepis na długie i szczęśliwe życie przekazał nam  kilka miesięcy temu inny stulatek z Męciny – pan Józef Kubatek, który dzień wcześniej uczestniczył w uroczystej mszy świętej dziękczynnej w intencji pani Heleny.
 


Jubileusz setnej rocznicy urodzin jest wielką radością, dlatego pani Helenie i panu Józefowi jeszcze raz składamy najlepsze życzenia zdrowia, serdeczności bliskich i wielu kolejnych lat szczęśliwego i pogodnego życia.
 


Liczba wyświetleń: 1081
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30