Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Summer Kajet Cup - za nami rozgrywki najmłodszych piłkarzy

18.06.2019
W niedzielę, 16 czerwca br.  odbył się kolejny turniej rozgrywany w ramach tegorocznego cyklu Summer Kajet Cup organizowanego przez LKS Mordarka.  Tym razem do rywalizacji  przystąpili najmłodsi adepci piłki nożnej, czyli SKRZATY. Rozgrywki zostały przeprowadzone z podziałem na dwa roczniki – 2012 i 2013.W turnieju rocznika 2012 wystąpiły drużyny: LKS Mordarka, AP Limanovia,  APMT Limanowa, Sandecja I Nowy Sącz, Sandecja II Nowy Sącz, Sokoliki I Stary Sącz, Sokoliki II Stary Sącz, Dunajec I Nowy Sącz, Dunajec II Nowy Sącz, LKS Rupniów, Krokus Przyszowa i Uran Łukowica. W turnieju dla dzieci z rocznika 2013 zagrały: LKS Mordarka, AP Limanovia, APMT Limanowa, Dunajec Nowy Sącz, Krokus Przyszowa, Uran Łukowica, APMT Rożnów.

Mecze były zacięte, nikt nie odpuszczał, ale w turnieju nie brakowało również dobrej zabawy.Niewątpliwą atrakcją dla młodych piłkarzy było spotkanie ze strażakami PSP Limanowa, którzy przeprowadzili pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej. W przerwach pomiędzy meczami uczestnicy turnieju mieli również okazję obejrzeć pokaz trickingu (sportu łączącego sztuki walki, gimnastykę i breakdance) w wykonaniu Pawła Śmierciaka oraz pokaz magicznych sztuczek Jarosława Bochenka.

  
Na zakończenie rozgrywek wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i drobne upominki od Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta, który objął honorowy patronat nad turniejem.

Już w sobotę 22 czerwca zapraszamy na kolejny turniej  -  tym razem zawodnicy urodzeni w 2007 roku i młodsi będą grali system 8+1 na stadionach w Mordarce i Pisarzowej.  A w niedzielę 23 czerwca wielkie  święto –  LKS  Mordarka będzie świętował 25-lecie swojej sportowej działalności!Liczba wyświetleń: 1722
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne