Spotkanie z Przygodą - półkolonia w Gminie Limanowa

04.06.2019
Wójt Gminy Limanowa oraz Bielak Active  zapraszają dzieci i młodzież do udziału w półkolonii  organizowanej w pierwszym tygodniu lipca. Wydarzenie  będzie miało charakter wyjazdowy, a  uczestnicy pod okiem  instruktorów i przewodników będą mieli okazję m.in. poznać legendy Skamieniałego Miasta - Ciężkowice, uczestniczyć w zajęciach terenowych w Gorczańskim Parku Narodowym oraz zwiedzić Enklawę "Bobrowisko" nad Dunajcem i Popradem.

Aby dokonać zapisu na półkolonie należy:

1. Wypełnić formularz

2. W ciągu 3 dni roboczych dokonać na wskazany w karcie zgłoszenia rachunek płatności 340 zł dla mieszkańców gminy Limanowa lub 440 zł dla pozostałych Uczestników.

3. Wydrukować kartę zgłoszeniową i informacyjną, wypełnić, podpisać i dostarczyć w dniu pierwszych zajęć.

W przypadku Dzieci cierpiących na choroby przewlekłe, prosimy o przesłanie zdjęcia lub skanu dokumentów na nasz e-mail

Program oraz regulamin imprezy znajduje się w załączniku.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu:

+48 690 410 012 oraz
pod adresem e-mail: [email protected]