Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Konferencja – „E-commerce, e-pieniądz i kryptowaluty” - 27 czerwca 2019

12.06.2019
W ramach nowego cyklu spotkań „Ważne Sprawy Małopolskich Przedsiębiorców” ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska zaprasza na konferencję “E-commerce, e-pieniądz i kryptowaluty”.
E-commerce jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się kanałów sprzedażowych. Rozmawiać będziemy więc o trendach i prognozach rozwoju rynku e-commerce, zasadach funkcjonowania e-pieniądza, fenomenie kryptowalut,   a wszystko po to, aby budować przewagę konkurencyjną małopolskich firm aktywnie działających w przestrzeni cyfrowej oraz tych, którzy swoją wktywność w tej przestrzeni chcieliby wzmocnić.

Adresaci:
  • przedsiębiorcy, właściciele i menedżerowie firm
  • przedstwawiciele samorządów i instytucji wspierających rozwój przedsiębiorczości

 


 Więcej informacji: https://www.marr.pl/e/
 Rejestracja

Liczba wyświetleń: 2229
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne