A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

IV Piknik Rodzinny w Starej Wsi

21.06.2019
16 czerwca na boiskach sportowych w Starej Wsi już po raz czwarty odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Starej Wsi oraz Radę Rodziców.  Wśród przybyłych gości znaleźli się: Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz radni: Pani Cecylia Kochańczyk i Pan Bogdan Pałka.

Zabawę rozpoczął specjalny występ dzieci, które wraz z wychowawcami przygotowały piękne wiersze i piosenki poświęcone swoim mamom i tatom.  Rozdały im również własnoręcznie wykonane upominki – szczery dar prosto z małych serc. Część artystyczną uświetnił nastrojowy  taniec baletnic ubranych w piękne, zwiewne stroje.Po nich sceną zawładnęły tańczące kowbojki, których energia udzieliła się wszystkim zgromadzonym. Równie dynamiczny był pokaz karate w wykonaniu  Klubu Karate Shinkyokushin Stara Wieś,   który można było podziwiać nieco później.Organizatorzy zadbali o to, aby nikt w tym dniu się nie nudził, a uśmiech nie schodził z dziecięcych twarzy. Przygotowano liczne atrakcje:  dmuchane zjeżdżalnie, ściany wspinaczkowe, zabawy z animatorami, miasteczko rowerowe. A żeby nie zabrakło sił, można było do woli częstować się pysznymi przekąskami.  W tym gorącym dniu największym powodzeniem cieszyły się oczywiście lody.  Piknik był nie tylko okazją do wspaniałej zabawy, ale także formą integracji lokalnej społeczności.Ogromne słowa wdzięczności należą się Rodzicom, którzy ofiarowali swój czas, włożyli bardzo wiele pracy i energii w przygotowanie całego przedsięwzięcia. To dzięki ich poświęceniu całość wypadła tak imponująco. Organizatorzy dziękują również sponsorom za wsparcie i życzliwość, a byli to: Gmina Limanowa, Rada Rodziców, Nauczyciele i Pracownicy Obsługi SP nr 1, Wu & Ef Hydraulik Wiesław Biernat, Jacenty i Dorota Musiał, „ Auto” - Ślazyk, Lucyna, F. H. U ŹRÓDEŁKO Jacek Szkrobol, Firma ELEKTRICAL Wilhelm Mrożek, Firma Usługi Gastronomiczne DUTKA, GOPR, Auto Moto Klub Limanowa, Koło Gospodyń Wiejskich w Starej Wsi, Halina i Józef Mąka, Muniak  Sp. z o.o. , OSP Stara Wieś, Auto – Usługi Bogdan Pałka, Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL, Zakłady Mięsne Szubryt, Tombus”  Tomasz Strug, „ BUS K” Przewóz osób Zbigniew Kwit, Kółko Rolnicze w Starej Wsi.
 
 
 
 


Liczba wyświetleń: 842
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30