A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

II Parafialny Festyn Rodzinny w Pasierbcu

10.06.2019
9 czerwca w Pasierbcu, już po raz drugi odbył się Parafialny Festyn Rodzinny. Zarówno młodsi, jak i nieco starsi uczestnicy obecni tego dnia na placu przy Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Pasierbcu, mogli znaleźć dla siebie mnóstwo atrakcji.Festyn rozpoczął  proboszcz miejscowej parafii i pomysłodawca  całego wydarzenia - ks Bogdan Stelmach, który przywitał wszystkich zgromadzonych uczestników. W wydarzeniu wzięli udział Wójt Gminy Limanowa – Jan Skrzekut, członek Zarządu Powiatu Limanowskiego  – Wojciech Włodarczyk, kierownik Wydziału Kultury i Promocji – Wojciech Korabik oraz sołtys wsi – Maria Twaróg.


 
Przez całe niedzielne  popołudnie zgromadzone na placu przykościelnym rodziny bawiły się oglądając występy artystyczne  i korzystając z licznych atrakcji. Na uczestników zabawy czekały  m.in. darmowe dmuchańce,  konkursy,  prezentacja  sprzętu strażackiego i policyjnego  oraz jazda konna.  Ogromnym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, w której  do wygrania były cenne nagrody takie jak laptop, rower, czy tablet.

Zwieńczeniem wspólnej zabawy była zabawa taneczna z Zespołem RozBand, która trwała do samego wieczoru.
 
 
 

Liczba wyświetleń: 1124
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30