Uwaga - zmiana organizacji ruchu w Starej Wsi

02.05.2019
Od dnia 6 maja br. nastąpi zmiana organizacji ruchu na drodze Stara Wieś-Podlipowe. Tymczasowa zmiana organizacji ruchu spowodowana będzie realizacją inwestycji pn. "Budowa drogi Stara Wieś - Podlipowe w ramach ZRID wraz z rozbudową mostu w ciągu drogi".

W związku z realizacją zadania zdemontowane zostanie dotychczasowe pionowe oznakowanie drogi, a na okres robót droga zostanie oznakowana znakami poziomymi na skrzyżowaniu z drogą powiatową 1609K realizacji Limanowa-Kamienica.  Na czas robót zamontowane zostaną także  urządzenia zapewniające bezpieczeństwo ruchu.

Zmiany w ruchu na drodze Stara Wieś - Podlipowe potrwają do 30 września br. Wykonawcą inwestycji jest Firma PROFEXIM Sp. j . H.J. Duda z Krakowa, oddz. w Łostówce.

PONIŻEJ MAPA OBRAZUJĄCA ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU:

Gmina Limanowa z Funduszu Dróg Samorządowych na budowę drogi Stara Wieś - Podlipowe pozyskała środki w wysokości 2 mln 176 tys. zł (50% kosztów). Za łączną kwotę realizacji inwestycji  tj.4 mln 352 tys. zł powstanie nowy odcinek drogi o długości blisko 1,7 km oraz rozbudowany zostanie most.