Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Mistrzostwa gminy w piłce nożnej chłopców i dziewczat 2003/04/05

08.05.2019
8 maja br. rozegrane  zostały Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Nożnej.  Emocje były podwójne, gdyż  o miano najlepszych drużyn walczyli i chłopcy i dziewczęta z roczników 2003/04/05. Do zmagań dziewcząt, które swój turniej rozgrywały  na „Orliku” w Męcinie przystąpiły cztery drużyny: SP Nowe Rybie, SP Wysokie, SP Kłodne oraz SP nr 1 z Męciny. W rywalizacji chłopców, która toczyła się na „Orliku” w Pisarzowej wzięły udział drużyny z  Pasierbca, Nowego Rybia, Męciny I,  Męciny II, Siekierczyny I oraz z Pisarzowej.
 
W obu przypadkach już od pierwszego gwizdka sędziów rozpoczęła się zacięta walka o punkty. Gra przebiegała bardzo dynamicznie, a zaangażowanie zawodników i zawodniczek sprawiły, że rozgrywki toczyły się na naprawdę wysokim piłkarskim poziomie.


 
Tytuł  najlepszej piłkarskiej drużyny w kategorii chłopców trafił do reprezentantów Szkoły podstawowej nr 1 w Męcinie, natomiast w kategorii dziewcząt  do drużyny z Nowego Rybia.
 
Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I miejsce – SP Nowe RybieII miejsce – SP nr 1 w Męcinie
III miejsce – SP Wysokie
IV miejsce – SP Kłodne
 
Klasyfikacja końcowa chłopców:

I miejsce – SP nr 1 w MęcinieII miejsce – SP Pisarzowa
III miejsce – SP nr 1 w Siekierczynie
IV miejsce – SP Pasierbiec
V miejsce – SP Nowe Rybie / SP nr 2 w Męcinie
 
Wszystkie drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze miejsca zostały dodatkowo wyróżnione pucharami i medalami.Wszystkim zawodnikom i ich opiekunom GRATULUJEMY, a za zwycięzców trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych.
 


Liczba wyświetleń: 1994
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne