Mistrzostwa gminy w piłce nożnej chłopców i dziewczat 2003/04/05

08.05.2019
8 maja br. rozegrane  zostały Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Nożnej.  Emocje były podwójne, gdyż  o miano najlepszych drużyn walczyli i chłopcy i dziewczęta z roczników 2003/04/05. Do zmagań dziewcząt, które swój turniej rozgrywały  na „Orliku” w Męcinie przystąpiły cztery drużyny: SP Nowe Rybie, SP Wysokie, SP Kłodne oraz SP nr 1 z Męciny. W rywalizacji chłopców, która toczyła się na „Orliku” w Pisarzowej wzięły udział drużyny z  Pasierbca, Nowego Rybia, Męciny I,  Męciny II, Siekierczyny I oraz z Pisarzowej.

W obu przypadkach już od pierwszego gwizdka sędziów rozpoczęła się zacięta walka o punkty. Gra przebiegała bardzo dynamicznie, a zaangażowanie zawodników i zawodniczek sprawiły, że rozgrywki toczyły się na naprawdę wysokim piłkarskim poziomie.

Tytuł  najlepszej piłkarskiej drużyny w kategorii chłopców trafił do reprezentantów Szkoły podstawowej nr 1 w Męcinie, natomiast w kategorii dziewcząt  do drużyny z Nowego Rybia.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I miejsce – SP Nowe Rybie

II miejsce – SP nr 1 w Męcinie
III miejsce – SP Wysokie
IV miejsce – SP Kłodne

Klasyfikacja końcowa chłopców:

I miejsce – SP nr 1 w Męcinie

II miejsce – SP Pisarzowa
III miejsce – SP nr 1 w Siekierczynie
IV miejsce – SP Pasierbiec
V miejsce – SP Nowe Rybie / SP nr 2 w Męcinie

Wszystkie drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze miejsca zostały dodatkowo wyróżnione pucharami i medalami.

Wszystkim zawodnikom i ich opiekunom GRATULUJEMY, a za zwycięzców trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych.

Liczba wyświetleń: 1976