A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Jak wspomóc pamięć? – wykład w Bibliotece Publicznej w Rupniowie

13.05.2019
Dlaczego nie pamiętamy wszystkiego? Jak działa uwaga i dlaczego jest tak istotna? Co jest najłatwiej zapamiętać? Jak pomóc sobie w przypominaniu informacji? – Na te i inne pytania dotyczące pamięci szukali odpowiedzi seniorzy, którzy w piątkowe popołudnie zgromadzili się tłumnie w Bibliotece Publicznej w Rupniowie, by wysłuchać wykładu Anny Czyżyckiej z Akademii Umiejętności POZA SCHEMATEM pt.: ,,Jak wspomóc pamięć?”
Prelegentka za pomocą przykładów, prezentacji i ciekawych ćwiczeń w plastyczny i niezwykle interesujący sposób omówiła etapy przyswajania wiedzy i zapamiętywania informacji oraz ćwiczenia pamięci. Podała też kilka rad, które należy stosować, by jak najdłużej cieszyć się dobrą pamięcią. Na spotkaniu obecny był dyrektor GBP – Jacenty Musiał, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Limanowej – Dorota Musiał oraz wójt Limanowej – Jan Skrzekut.

Zadanie dofinansowane jest ze środków otrzymanych od Wojewody Małopolskiego w ramach projektu ,,Rozwijanie form wsparcia i pomocy na rzecz osób starszych 50+”
 


Liczba wyświetleń: 579
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30