Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Turniej Szachowy VII Gmin

08.04.2019
W sobotę, 6 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Starej Wsi odbył się II etap Turnieju Szachowego Siedmiu Gmin: Ochotnica Dolna, Stary Sącz, Łącko, Chełmiec, Łukowica, Limanowa oraz Słopnice. II etap był również Turniejem o Puchar Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta, który objął patronat honorowy nad tym wydarzeniem.

Szachowe zmagania zawodników w aż czterech kategoriach wiekowych – rocznik 2009 i młodsi, rocznik 2006 i młodsi, rocznik 2003-2005 oraz w kategorii OPEN trwały ponad 5 godzin.Podsumowania turnieju i wręczenia nagród najlepszym zawodnikom dokonali Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Radna Gminy Limanowa Iwona Wojak – Ćwik oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi Marek Twaróg.Organizatorami całego cyklu jest Szkółka Szachowa w Roztoce oraz Szkółka Szachowa SP Chomranice.
 


Liczba wyświetleń: 3770
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne