A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

IV Gminny Konkurs Chemiczny

12.04.2019
W piątek 5 kwietnia w  Szkole Podstawowej nr 2 w Starej Wsi  odbył się IV Gminny Konkurs Chemiczny. W konkursie wzięli udział gimnazjaliści oraz uczniowie klas ósmych szkół podstawowych z ośmiu szkół Gminy Limanowa.

Wyniki współzawodnictwa:

I miejsce –  Faustyna Król, uczennica III klasy gimnazjum SP nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Starej Wsi.II miejsce – Olaf Ciuła uczeń klasy VIII SP im. Stanisława Wyspiańskiego w Mordarce.

III miejsce ex aequo – Magdalena Woźniak uczennica III klasy gimnazjum SP nr 1  w Męcinie oraz Michał Natanek uczeń III klasy gimnazjum w SP im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupniowie.

Nagrody oraz dyplomy na zakończenie konkursu wręczyli jego uczestnikom:  dyrektor Zespołu Szkół w Starej Wsi II - Marek Twaróg, Radna Gminy Limanowa Iwona Wojak – Ćwik oraz Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół Edyta Król.

Nagrody dla wszystkich uczestników konkursu zostały ufundowane przez Wójta Gminy Limanowa, oraz firmy BLACHMIX i ROLTECH. Bardzo dziękujemy sponsorom, a wszystkim nagrodzonym uczniom składamy gratulacje!


Liczba wyświetleń: 1212
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30