A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Informacja dotycząca strajku nauczycieli na terenie gminy

08.04.2019
W związku z rozpoczętym w dniu dzisiejszym ogólnopolskim strajkiem nauczycieli informujemy, że spośród 15 szkół z terenu Gminy Limanowa do akcji protestacyjnej przystąpiła Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Starej Wsi.

Jak informuje Dyrektor Szkoły nr 1 w Starej Wsi Halina Mąka - Dla uczniów, którzy w okresie strajku będą przychodzić do szkoły Dyrekcja zapewniła zajęcia opiekuńcze w godzinach pracy szkoły tj. od 6.45 do 16.00, a egzaminy gimnazjalne i ósmoklasisty odbędą się w zaplanowanym terminie. Wydawane będą też obiady dla uczniów zapisanych na stołówkę szkolną w bieżącym miesiącu.

Strajk nauczycieli Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Starej Wsi będzie trwał aż do odwołania.


Liczba wyświetleń: 1008
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30