A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

I Turniej Karate Shinkyokushin w Starej Wsi

03.04.2019
W sobotę, 30 marca w Szkole Podstawowej nr 1 w Starej Wsi po raz pierwszy odbył się turniej karate shinkyokushin zorganizowany przez klub Karate Shinkyokushin Stara Wieś. W turnieju wzięło udział 50 zawodników w różnych kategoriach wiekowych.Sędzią głównym  był Shihan Roman Kęska 5 dan. Po wielu emocjonujących walkach nastąpiła dekoracja zawodników z rąk wspomnianego Shihana Romana Kęski oraz Wójta Gminy Limanowa  Jana Skrzekuta.Należy zaznaczyć że dla większości uczestników był to pierwszy ich występ w takim wydarzeniu - tym bardziej gratulujemy wszystkim sukcesu.


Liczba wyświetleń: 967
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30