Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

I Turniej Karate Shinkyokushin w Starej Wsi

03.04.2019
W sobotę, 30 marca w Szkole Podstawowej nr 1 w Starej Wsi po raz pierwszy odbył się turniej karate shinkyokushin zorganizowany przez klub Karate Shinkyokushin Stara Wieś. W turnieju wzięło udział 50 zawodników w różnych kategoriach wiekowych.Sędzią głównym  był Shihan Roman Kęska 5 dan. Po wielu emocjonujących walkach nastąpiła dekoracja zawodników z rąk wspomnianego Shihana Romana Kęski oraz Wójta Gminy Limanowa  Jana Skrzekuta.Należy zaznaczyć że dla większości uczestników był to pierwszy ich występ w takim wydarzeniu - tym bardziej gratulujemy wszystkim sukcesu.


Liczba wyświetleń: 2668
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne