Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Chłopcy ze Starej Wsi mistrzami gminy Limanowa w piłce ręcznej

02.04.2019
Sukcesem drużyny ze Starej Wsi zakończyły się rozegrane w dniu dzisiejszym Mistrzostwa Gminy limanowa w piłce ręcznej chłopców z rocznika 2006 i młodszych. Do  walki o mistrzowski tytuł stanęły cztery drużyny: Stara Wieś nr 1, Pasierbiec, Mordarka oraz Rupniów.Po emocjonującej walce, z kompletem zwycięstw najwyższe miejsce na podium zajęli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Starej Wsi.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Starej WsiII miejsce – Szkoła Podstawowa w  Mordarce
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Rupniowie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Pasierbcu

 
Wszystkie drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta oraz jego zastępcy – Wojciecha Pazdana nagrody i dyplomy, a trzy pierwsze miejsca dodatkowo zostały wyróżnione pucharami i pamiątkowymi medalami.Zawodnikom i ich opiekunom GRATULUJEMY, a za chłopców ze Starej Wsi  trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, które odbędą się już w najbliższy czwartek w Mszanie Dolnej.
 
A już niebawem czekają na nas kolejne emocjonujące rozgrywki – tym razem w piłce nożnej. W tym roku po raz pierwszy zorganizowane zostaną odrębne turnieje dla dziewcząt, dlatego już dziś zachęcamy wszystkich zawodników i zawodniczki do szlifowania formy.


Liczba wyświetleń: 1967
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne