Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Rupniów znów najlepszy w piłce ręcznej

26.03.2019
Kolejnym sukcesem drużyny z Rupniowa zakończyły się rozegrane dziś Mistrzostwa Gminy Limanowa w piłce ręcznej dziewcząt z rocznika 2006 i młodszych. W rywalizacji wzięły również udział reprezentacje Szkoły Podstawowej w Mordarce oraz Szkoły Podstawowej nr 1 w Starej Wsi.Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - Szkoła Podstawowa w RupniowieII miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 w starej Wsi
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Mordarce

Wszystkie drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta i Kierownika Wydziału Kultury i Promocji Wojciecha Korabika nagrody, puchary i pamiątkowe medale.Wszystkim zawodnikom i ich opiekunom GRATULUJEMY, a za dziewczęta z Rupniowa trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych


Liczba wyświetleń: 3315
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne