Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Mistrzostwa Gminy Limanowa w mini piłce siatkowej dzieci

01.03.2019
Po prawie dwumiesięcznej  przerwie w terminarzu szkolnych zawodów sportowych, do sportowej rywalizacji wrócili uczniowie z terenu gminy Limanowa.  28 lutego br.  w Pasierbcu odbył się  rozgrywany w ramach Igrzysk Dzieci , turniej mini piłki siatkowej.  Rozgrywkom towarzyszyły podwójne  emocje, gdyż o tytuł mistrza gminy walczyli równocześnie chłopcy i dziewczęta. Do rywalizacji w kategorii dziewcząt zgłosiło się pięć drużyn: SP nr 1 w Męcinie, SP Pisarzowa, SP Mordarka, SP Wysokie oraz SP Pasierbiec.  W kategorii chłopców rywalizowały cztery drużyny: SP Pisarzowa, SP Mordarka, SP Wysokie oraz SP Pasierbiec.Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
 
I miejsce – SP nr 1 w Męcinie

II miejsce – SP Pisarzowa
III miejsce – SP Mordarka
IV miejsce – SP Wysokie
V miejsce – SP Pasierbiec
 
Klasyfikacja końcowa chłopców:

I miejsce – SP Pisarzowa

II miejsce – SP Mordarka
III miejsce – SP Wysokie
IV miejsce – SP Pasierbiec
 
Wszystkie drużyny otrzymały wręczone przez Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta  i  Kierownika Wydziału Kultury i Promocji Wojciecha Korabika nagrody i dyplomy, a trzy pierwsze miejsca w obu kategoriach dodatkowo zostały wyróżnione pucharami i pamiątkowymi medalami.

Zwycięskim drużynom gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, które odbędą się w Mordarce –  21 i 22 marca.
 
 


Liczba wyświetleń: 3418
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne