A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

IX Gminny Konkurs Języka Angielskiego w Mordarce

29.03.2019
Już po raz dziewiąty uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych. Szkoła Podstawowa w Mordarce, w której odbył się IX Gminny Konkurs Języka Angielskiego, gościła 10 uczniów reprezentujących szkoły podstawowe i gimnazjalne z terenu gminy Limanowa. Uczestnicy zmagali się z testem sprawdzającym umiejętności językowe oraz wiedzę leksykalno-gramatyczną. Wszyscy zaprezentowali wysoki poziom znajomości języka angielskiego.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

I MIEJSCE Faustyna KRÓL – Szkoła Podstawowa nr 2 w Starej Wsi  opiekun: p.  Joanna Janik-KitaII MIEJSCE Magdalena POCIECHA – Szkoła Podstawowa nr 1 w Męcinie opiekun p. Lucyna Stasik

III MIEJSCE Aurelia KLUZ – Szkoła Podstawowa w Kłodnem opiekun p. Małgorzata Karabin

Zarówno zwycięzcy, jak i uczestnicy otrzymali nagrody, które zostały ufundowane przez Wójta Gminy Limanowa. W uroczystości podsumowania konkursu i wręczenia nagród uczestniczyli Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut,  Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej Edyta Król oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mordarce Paweł Ciuła.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu!


Liczba wyświetleń: 1244
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30