A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

IV OTWARTE ZAWODY W STRZELECTWIE SPORTOWYM

18.03.2019
Rywalizacja to piękne słowo, które zapewne nie jeden raz było powtarzane w piątek 15 marca 2019 roku na kolejnych otwartych zawodach w strzelectwie sportowym organizowanych pod patronatem Wójta  Gminy Limanowa przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Starej Wsi, Ligę Obrony Kraju w Limanowej oraz Klub Strzelectwa Sportowego ARCUS. Sędzią głównym zawodów był co roku był Leszek Lach, a kierownikiem konkurencji Maciej Twaróg.
 
W rywalizacji brało udział 76 zawodników z 11 szkół z Gminy Limanowa (Stara Wieś Nr 1, Stara Wieś Nr 2, Męcina), Gminy Tymbark (SP w Tymbarku, SP w Podłopieniu, NSP w Piekiełku, NG w Piekiełku) oraz z Miasta Limanowa (SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3, SP nr 4).

 
Konkurencje indywidualne zawodów strzeleckich zostały przeprowadzone w kategoriach:
  1. dziewczęta szkół podstawowych rocznik 2006 -2008
  2. chłopcy szkół podstawowych rocznik 2006 -2008
  3. dziewczęta z gimnazjów i szkół podstawowych rocznik 2003-2005
  4. chłopcy z gimnazjów i szkół podstawowych rocznik 2003-2005
Jak zwykle nie zabrakło również konkurencji drużynowej.
 
A oto wyniki:
dziewczęta szkół podstawowych rocznik 2006 -2008
 
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Punkty
1 Katarzyna Kasperska Szkoła Podstawowa w Tymbarku 63
2 Anna Kądziołka Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Limanowej 63
3 Julia Postrożna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Limanowej 61
4 Kinga Wawrzyniak Szkoła Podstawowa w Tymbarku 60
5 Anastazja Strug Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi 58
 


chłopcy szkół podstawowych rocznik 2006 -2008
 
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Punkty
1 Tomasz Mąka  Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi 62
2 Szymon Trela Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi 61
3 Jakub Król Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi 60
4 Michał Szyler Szkoła Podstawowa Nr 3 w Limanowej 59
5 Przemysław Trela   Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi 58
 


dziewczęta z gimnazjów i szkół podstawowych rocznik 2003-2005
 
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Punkty
1  Edyta  Bielak Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 w Limanowej 56
2  Zuzanna Kęska Szkoła Podstawowa w Podłopieniu 53
3 Julia Postrożny Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi 50
4 Wiktoria Grucel Szkoła Podstawowa Nr 2 w Limanowej 50
5 Karolina Wojtas Szkoła Podstawowa Nr 2 w Limanowej 47



chłopcy z gimnazjów i szkół podstawowych rocznik 2003-2005
 
Miejsce Imię i nazwisko Szkoła Punkty
1  Biedroń Łukasz Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi 61
2 Krzysztof Wąsik  Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi 59
3 Karol Kapturkiewicz  Niepubliczne Gimnazjum w Piekiełku 55
4 Ignacy Kurek  Niepubliczne Gimnazjum w Piekiełku 54
5 Patryk Cebula Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi 53
 
Konkurencja drużynowa – współzawodnictwo szkół
 
dziewczęta szkół podstawowych rocznik 2006 -2008
 
Miejsce Szkoła Punkty
1 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Limanowej 172
2 Szkoła Podstawowa w Tymbarku 171
3 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi 171
4 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Limanowej 168
5 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Piekiełku 131
6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Limanowej 66
 


chłopcy szkół podstawowych rocznik 2006 -2008
 
Miejsce Szkoła Punkty
1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi 170
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Limanowej 146
3 Szkoła Podstawowa w Tymbarku 98
4 Szkoła Podstawowa w Podłopieniu 81
 


dziewczęta z gimnazjów i szkół podstawowych rocznik 2003-2005
 
Miejsce Szkoła Punkty
1 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 w Limanowej 147
2 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi 141
3 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Limanowej 136
4 Szkoła Podstawowa w Tymbarku 100
5 Szkoła Podstawowa w Podłopieniu 97
 
chłopcy z gimnazjów i szkół podstawowych rocznik 2003-2005
 
Miejsce Szkoła Punkty
1 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starej Wsi 167
2 Niepubliczne Gimnazjum w Piekiełku 150
3 Szkoła Podstawowa w Tymbarku 123
4 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Starej Wsi 1122
5 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Limanowej 114
6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Limanowej 97
 
Bardzo dziękujemy Wójtowi Gmina Limanowa Janowi Skrzekutowi, że zaszczycił nasze zawody swoją obecnością, Kierownikowi Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa Wojciechowi Korabikowi za pomoc w organizacji zawodów, Leszkowi Lachowi i  Maciejowi Twarogowi za przeprowadzenie zawodów, Barbarze Jańczy za profesjonalne prowadzenie biura zawodów jak również wszystkim przybyłym nauczycielom i zawodnikom, bez których te zawody nie mogły by się odbyć. Dyrekcja szkoły serdecznie dziękuje również  Marii Kicie i Iwonie Koczanowicz - nauczycielkom Szkoły Podstawowej Nr 1 w Starej Wsi, które z ramienia szkoły corocznie czuwają nad wzorową organizacją zawodów.
 

Liczba wyświetleń: 1123
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30