Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dziewczęta z Rupniowa mistrzyniami gminy w piłce ręcznej

14.03.2019
Sukcesem drużyny z Rupniowa zakończyły się rozegrane  dziś Mistrzostwa Gminy w piłce ręcznej dziewcząt ur. 2003-2005.  Do rywalizacji o tytuł Mistrza Gminy Limanowa i awans na zawody powiatowe zgłosiły się cztery drużyny: Stara Wieś I, Mordarka, Nowe Rybie  i Rupniów.


Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”  2 x 8 min. Dziewczęta z wielkim zaangażowaniem walczyły o punkty, a ostatecznie po bardzo zaciętej walce tytuł mistrzowski pozostał w rękach ubiegłorocznych mistrzyń, czyli dziewcząt z Rupniowa.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Rupniów


II miejsce – Mordarka
III miejsce – Stara Wieś I
IV miejsce –  Nowe Rybie
 
Wszystkie drużyny otrzymały nagrody i dyplomy ufundowane przez Urząd Gminy w Limanowej, a trzy pierwsze miejsca dodatkowo zostały wyróżnione pucharami i medalami, które  wręczyli Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa – Wojciech Korabik oraz  Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Rupniowie – Robert Piwowarczyk.

Dziewczętom z Rupniowa oraz ich opiekunowi Januszowi Kalecie gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, które odbędą się 26 marca w SP nr 1 Mszana Dolna.


Liczba wyświetleń: 2963
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne