A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Od 11 lutego drugoklasiści z gminy Limanowa "JEŻDŻĄ Z GŁOWĄ"

07.02.2019
11 lutego br. Gmina Limanowa rozpoczęła realizację programu nauki jazdy na nartach współfinansowaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego pod nazwą "JEŻDŻĘ Z GŁOWĄ”.  W zajęciach weźmie udział 210 uczniów, uczęszczających do klas drugich szkół podstawowych z terenu gminy Limanowa.

Program zajęć przewiduje 16 godzin nauki jazdy na nartach pod okiem opiekunów oraz profesjonalnych instruktorów. Zajęcia odbywać się będą na dwóch stacjach narciarskich: Limanowa - Ski oraz Laskowa - Ski. Planowany całkowity koszt realizacji projektu to 146.000,00 zł.
 
Projekt "JEŻDŻĘ Z GŁOWĄ" ma na celu przede wszystkim promować bezpieczeństwo na stokach i trasach narciarskich, jazdę w kasku jak i poprawę kondycji i podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów szkół podstawowych. Realizacja programu  ma przyczynić się do upowszechniania kultury fizycznej oraz promocji Małopolski jako regionu szczególnie przyjaznego dla uprawiania rekreacji i sportu.

Informacje dotyczące harmonogramu zajęć dostępne są w poszczególnych szkołach.

Młodym narciarzom życzymy bezpiecznego i owocnego szlifowania swoich umiejętności  na stokach!


Liczba wyświetleń: 1408
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30