Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dziewczęta z Pisarzowej kolejny raz niepokonane w siatkówce

03.01.2019
Sukcesem drużyny z Pisarzowej zakończyły się rozegrane w dniu dzisiejszym  Mistrzostwa Gminy Limanowa w piłce siatkowej dziewcząt z roczników 2003/04/05. Do rywalizacji stanęły cztery drużyny: SP nr 1 w Męcinie, SP Pisarzowa, SP Nowe Rybie oraz SP nr 1 w Siekierczynie.  Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwał sędzia – Józef Smęda.Turniej obfitował w wiele ciekawych akcji i asów serwisowych. Największe emocje towarzyszyły oczywiście meczom rozgrywanym przez gospodarzy turnieju, czyli drużynę z Pisarzowej. Doping  zgromadzonej na sali publiczności z pewnością dodawał sił zawodniczkom i przyczynił się do ich zwycięstwa w całym turnieju.Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – SP PisarzowaII miejsce – SP nr 1 w Męcinie
III miejsce – SP Nowe Rybie
IV miejsce – SP nr 1 w Siekierczynie

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody i dyplomy ufundowane przez Urząd Gminy w Limanowej, a trzy pierwsze miejsca dodatkowo zostały wyróżnione pucharami, które wręczyli  Edyta Król - dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej, Magdalena Strzebońska - dyrektor Szkoły Podstawowej w Pisarzowej oraz Wojciech Korabik - kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa.

Zwycięska drużyna z Pisarzowej grała w składzie: Górka Anna, Górka Marcelina, Jaskólska Karolina, Krzyżak Aleksandra, Kwiatkowska Kinga, Mamak Karolina, Mól Oliwia, Radzięta Patrycja, Rosiek Marlena, Sułkowska Zuzanna, Tabor Wiktoria, Wróbel Wiktoria.

Drużynie z Pisarzowej oraz ich opiekunowi  Łukaszowi Sukiennikowi gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, które odbędą się już 8 stycznia!
 
 

Liczba wyświetleń: 4907
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne