Zagłosuj w XXI Plebiscycie na najpopularniejszego piłkarza i trenera 2018 roku

31.12.2018
Zarząd Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej w Limanowej ogłosił kandydatów w XXI Plebiscycie na najpopularniejszego piłkarza i trenera Ziemi Limanowskiej 2018. Honorowy Patronat nad Plebiscytem przyjął starosta limanowski, Mieczysław Uryga.

Plebiscyt zostanie przeprowadzony w kategorii Najpopularniejszy piłkarz: najpopularniejszy piłkarz IV ligi, najpopularniejszy piłkarz ligi okręgowej, najpopularniejszy piłkarz Klasy „A”,  najpopularniejszy piłkarz Klasy „B”. W każdej kategorii najpopularniejszy piłkarz wyróżnieni zostaną piłkarze, którzy  w plebiscycie zajmą miejsca     1 – 3.
W tym roku Zarząd LPPN wprowadził również podział na kategorie wśród trenerów: najpopularniejszy trener IV ligi (głosowanie się nie odbędzie, gdyż zgłoszony został tylko jeden kandydat), najpopularniejszy trener ligi okręgowej, najpopularniejszy trener Klasy „A”, najpopularniejszy trener Klasy „B”, najpopularniejszy trener drużyn młodzieżowych. W kategorii najpopularniejszy trener wyróżnieni zostaną trenerzy, którzy w plebiscycie zajmą pierwsze miejsca, a w kategorii najpopularniejszy trener drużyn młodzieżowych ,trenerzy którzy zajmą miejsca    1 – 3.

Kluby piłkarskie Ziemi Limanowskiej zgłosiły, a  Zarząd Limanowskiego Podokręgu  Piłki Nożnej nominował do udziału w plebiscycie  następujących kandydatów  reprezentujących kluby z terenu gminy Limanowa:

Najpopularniejszy piłkarz IV ligi:
  • Piotr NAWALANIEC (LKS Olimpia Pisarzowa)
  • Jakub SMOROŃSKI (LKS Rupniów)
  • Albert NOWAK (LKS Rupniów)
  • Dominik SUŁKOWSKI (LKS Mordarka)
  • Michał MALEC (LKS Rybie)
  • Bartłomiej FLOREK (Słomka Siekierczyna)
  • Albert WĄSOWICZ (Wierchy Pasierbiec)
  • Adrian MRÓZEK (LKS Rupniów)
  • Dawid SUŁKOWSKI (LKS Mordarka)
  • Mateusz RYŚ (LKS Mordarka)