Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wigilijno-opłatkowe spotkanie LKS Mordarka

18.12.2018
Tradycyjnie już jak co roku przed świętami zawodnicy,  rodzice, trenerzy oraz członkowie zarządu LKS Mordarka spotkali się  na wigilijno – opłatkowym spotkaniu by podsumować kończący się rok i złożyć sobie życzenia.


 
W spotkaniu uczestniczyli  Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa Wojciech Korabik, którzy w ramach podziękowania za okazaną pomoc i wspieranie działań klubu otrzymali od przedstawicieli zarządu podziękowania w formie pamiątkowej tablicy ze zdjęciami.Następnie przyszedł czas na tradycyjne dzielenie się opłatkiem i życzenia, które zawierały się przede wszystkim w słowach zdrowia i sukcesów sportowych.

Na zakończenie  na wszystkich uczestników spotkania czekała  niespodzianka - odwiedził ich Święty Mikołaj. Dzięki hojności Świętego wszyscy  zawodnicy otrzymali sportowe podarunki, które z pewnością  przydadzą im się na treningach.Spotkanie sprawiło ogromną radość zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom i z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci. Galeria zdjęć dostępna na funpage'u LKS MordarkaLiczba wyświetleń: 3366
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne