Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wigilijne spotkanie LKS Płomień Limanowa

28.12.2018
W sobotę 22 grudnia w ZSP nr 4 w Limanowej odbyło się spotkanie wigilijne LKS Płomień Limanowa. W uroczystym wydarzeniu wzięły udział wszystkie sekcje wiekowe klubu.

O godzinie 15:00 spotkały się Smerfy, Skrzaty, Żaki, Orliki, Młodziki oraz Trampkarze wraz ze swoimi trenerami. Blisko 110 zawodników i zawodniczek Płomienia składało sobie życzenia i kosztowało potraw wigilijnych.  Pojawił się też długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj, który obdarował wszystkich wspaniałymi  upominkami.Późnym popołudniem spotkali zawodnicy starszych kategorii - Juniorzy i Seniorzy wraz z władzami klubu, trenerami i zaproszonymi gośćmi wśród których znaleźli się m.in.  Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, kierownik Wydziału Kultury i Promocji Wojciech Korabik, przedstawiciele Miasta Limanowa na czele z przewodniczącą Rady Miasta Jolantą Juszkiewicz. Na spotkaniu pojawiło się też liczne grono członków i sympatyków klubu.Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim zgromadzonym, którzy przy wspólnym stole podsumowali mijający rok i składali życzenia na nadchodzący.


Liczba wyświetleń: 2418
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne