Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Stara Wieś bezkonkurencyjna w koszykówce dzieci

14.12.2018
Podwójnym zwycięstwem Szkoły Podstawowej nr 1 w Starej Wsi zakończyły się rozegrane wczoraj na hali  w Pasierbcu Mistrzostwa Gminy Limanowa w koszykówce dziewcząt i chłopców z roczników 2006 i młodszych. Do rywalizacji w obu kategoriach stanęły reprezentacje czterech Szkół Podstawowych: Mordarki, Pisarzowej, Pasierbca oraz Starej Wsi nr 1.Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” w trzech pięciominutowych kwartach, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwali sędziowie – Józef Smęda oraz Piotr Kindlik. Od pierwszego gwizdka sędziów rozpoczęła się emocjonująca walka o punkty w której bezkonkurencyjne okazały się obie drużyny ze  Szkoły  Podstawowej  nr 1 w Stare Wsi.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I miejsce – SP nr 1 Stara Wieś


 
II miejsce – SP Mordarka
III miejsce – SP Pasierbiec
IV miejsce – SP Pisarzowa
 
Klasyfikacja końcowa chłopców:

I miejsce – SP nr 1 Stara WieśII miejsce – SP Pasierbiec
III miejsce – SP Mordarka
IV miejsce – SP Pisarzowa

W uroczystym podsumowaniu turnieju  i  dekoracji zawodników uczestniczyli  Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pasierbcu Rozalia Kuchta oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa - Wojciech Korabik.  Każda z drużyn otrzymała ufundowane przez Wójta Gminy Limanowa nagrody i dyplomy, a trzy pierwsze miejsca zostały dodatkowo wyróżnione pucharami.

Wszystkim zawodnikom i ich opiekunom gratulujemy wspaniałej gry, a dziewczętom i chłopcom ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Starej Wsi życzymy sukcesu na zawodach powiatowych.


Liczba wyświetleń: 2877
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne