Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Piłkarskie zmagania "młodzików" rozpoczęły III edycję Winter Kajet Cup

04.12.2018
W miniony weekend odbyły się pierwsze rozgrywki w ramach III  edycji Turnieju Winter Kajet Cup zorganizowanego przez LKS Mordarka pod patronatem Wójta Gminy Limanowa, przy udziale Firmy Kajet. Jako pierwsi do rozgrywek przystąpili zawodnicy urodzeni w 2006 r. i młodsi, czyli młodzicy.

Najpierw na dwóch halach odbyły się mecze eliminacyjne. Na hali przy Zespole Szkół nr 1 w Limanowej - „Ekonom” do gry przystąpiło 8 drużyn podzielonych na 2 grupy, których zwycięzcy i drużyny z miejsca drugiego wystąpiły w tym samym miejscu w rundzie finałowej – Grupie Złotej, natomiast drużyny z trzeciego i czwartego miejsca swoje finały w Grupie Srebrnej  rozgrywały na hali przy I LO im. Władysława Orkana w Limanowej, gdzie wcześniej w rundzie eliminacyjnej zagrało 6 drużyn podzielonych na 2  grupy. Zwycięzcy awansowali do finału w „Ekonomie’, a zdobywcy drugich miejsc stoczyli mecz barażowy, którego zwycięzca również zagrał w finale Grupy Złotej. Przegrany z meczu barażowego i drużyny z trzeciego miejsca zagrali w finale Grupy Srebrnej.Na obu halach finały rozegrane zostały systemem każdy z każdym a spośród wszystkich zawodników wyłoniono „złote piątki”, czyli nagrodzonych zostało po pięciu wyróżniających się dobrą grą zawodników, którzy na koniec turnieju rozegrali krótkie mecze pokazowe ze zwycięzcami Grupy Złotej i Grupy srebrnej. W „Ekonomie” „złota piątka” pokonała zwycięzcę turnieju AP Limanovię 4:0, a w Orkanie to zwycięzca grupy srebrnej LKS Mordarka I pokonał  „złotą piątkę” wynikiem 2:0.

Końcowe wyniki rozgrywek Grupy Złotej w „Ekonomie”:


 
Do „złotej piątki” w "Ekonomie” wybrano: Mikołaja Wronę z AP Limanovia, Kamila Wróbla z Turbacza Mszana Dolna, Marię Suwadę z Wiatru Ludźmierz, Wiktora Czaję z LKS Mordarka i Sebastiana Panka z Wiatru Ludźmierz.


Końcowe rozgrywki Grupy Srebrnej w "Orkanie"Do „złotej piątki” w "Orkanie” wybrano:  Tymoteusza Bojanowskiego z LKS Mordarka, Maksymiliana Zelka i Kamila Króla z Hutnika Kraków, Kacpra Symulę z APMT Krzeszowice oraz Kacpra Bogdańskiego z Heleny Nowy Sącz.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali z rąk Wójta Gminy Limanowa Jana Skrzekuta pamiątkowe medale, a trzy pierwsze drużyny dodatkowo puchary. Drobne upominki trafiły też do zawodników ze „złotych piątek”.
 


Podziękowania organizatorów turnieju:
Wszystkim drużynom dziękujemy za udział w turnieju, wspaniałą grę i dostarczone emocje. Podziękowania kierujemy też do partnerów turnieju, dzięki którym impreza ta mogła się odbyć, a byli to: firma Kajet (współorganizator turnieju), Urząd Gminy Limanowa, technipak.pl, firma Velo Sport - Janusz Etgens, Rogelli.pl, Partner, Emiter, Mini Distribution, Sklep „Tik-tak”, Koral, Monika i Janusz Etgensowie-właściciele Sklepu Delikatesy Centrum w Jodłowniku, firma Fakro. Podziękowania kierujemy również do PSP Limanowa za zabezpieczenie turnieju i przeprowadzenie pogadanki na temat bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Więcej zdjęć z turnieju dostępnych jest na funpage'u KAJET CUP


Liczba wyświetleń: 2645
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne