Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Obwieszczenie Wójta Gminy Limanowa

10.12.2018
Wójt Gminy Limanowa informuje, że w związku z decyzją Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Nowym Saczu z dnia 26 listopada 2018 roku uchylającą zaskarżoną decyzję Wójta Gminy Limanowa z dnia 30.07.2018 i przekazującą sprawę do ponownego rozpatrzenia, kontynuuje przedmiotowe postepowanie przy uwzględnieniu wytycznych organu II instancji.

Stosownie do treści art. 10 Kodeksu postępowania administracyjnego strony mają prawo zgłaszać w terminie 14 dni (od dnia otrzymania niniejszego obwieszczenia) wszelkie wnioski dowodowe, przedstawiwać swoje stanowisko oraz uczestniczyć we wszelkich czynnościach w toku niniejszego postepowania.


Liczba wyświetleń: 1770
1

Pliki do pobrania

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne