Do 28 grudnia trwa głosowanie w Plebiscycie SPORTOWIEC MAŁOPOLSKI 2018

03.12.2018
Trwa głosowanie w plebiscycie „Dziennika Polskiego” i „Gazety Krakowskiej” na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Drużynę Roku 2018!  Podobnie jak w ubiegłym roku laureatów  w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i każdym powiecie Małopolski wybiorą kibice - Czytelnicy i internauci. Plebiscyt objął honorowym patronatem prof. Aleksander Tyka, rektor Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Plebiscyt zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. W pierwszym, powiatowym etapie wybrani zostaną laureaci w każdej z sześciu kategorii. Wśród nominowanych w Plebiscycie sportowców i drużyn nie zabrakło przedstawicieli z terenu gminy Limanowa:
  • SPORTOWIEC JUNIOR ROKU - DZIEWCZYNA
  • SPORTOWIEC JUNIOR ROKU – CHŁOPIEC:
Mikołaj ROJEK /LKS Rupniów/ piłka nożna/ SMS o treści DJC.97 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)
Jarosław JASICA /LKS Mordarka/ piłka nożna/ SMS o treści DJC.95 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)
  • SPORTOWIEC ROKU - KOBIETA,
  • SPORTOWIEC ROKU - MĘŻCZYZNA,
  • TRENER ROKU:
Dawid SUŁKOWSKI /LKS Mordarka/ piłka nożna/ SMS o treści DST.160 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

• DRUŻYNA ROKU:
LKS Mordarka /piłka nożna/ SMS o treści DSD.147 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

Głosować można przez internet (klikając w nazwisko kandydata) lub poprzez wysłanie SMS-a z numerem znajdującym się obok nazwiska. Głosowanie potrwa do piątku, 28 grudnia, do godz. 21.

Osobno mistrzów sportu w Małopolsce nagrodzi kapituła, przyznając tradycyjne już tytuły 10 Asów Małopolski. Na tych, którzy znajdą się na podium czekają nagrody i zaproszenia na uroczystą galę w Krakowie!