Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zaproszenie do wypełnienia ankiety dotyczącej Strategii Rozwoju Powiatu Limanowskiego

19.11.2018
Starostwo Powiatowe w Limanowej zachęca do wypełnienia ankiety dotyczącej Strategii Rozwoju Powiatu. Powiat limanowski podjął prace związane z opracowaniem Strategii Rozwoju na lata 2019-2025. Jednym z pierwszych etapów merytorycznych prac nad tym dokumentem jest rozpoznanie potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców. Temu służy ankieta.

Moderatorem całego procesu jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji z Krakowa. Prace polegać będą na identyfikacji celów i zadań, mających zapewnić długofalowy rozwój społeczno-gospodarczy oraz realizację aspiracji wspólnoty lokalnej całego powiatu limanowskiego.

Aby cele i zadania Strategii Rozwoju Powiatu Limanowskiego na lata 2019-2025 były odpowiedzią na potrzeby oraz oczekiwania mieszkańców, zorganizowane zostało niniejsze badanie ankietowe, dotyczące warunków życia i jakości usług publicznych w powiecie.

- Ankieta pozwoli władzom samorządowym poznać poglądy i opinie mieszkańców. Podkreślamy, że jest ona całkowicie anonimowa – Państwa odpowiedzi na pytania objęte są tajemnicą. Wszelkie zebrane informacje będą wykorzystywane wyłącznie do sporządzenia zbiorczych zestawień. W żaden sposób wypełniona przez Państwa ankieta nie będzie publicznie udostępniana. Z góry bardzo Państwu dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Wierzymy, że pytania w niej zawarte okażą się dla Państwa interesujące – informuje Starostwo Powiatowe w Limanowej.

Ankieta dostępna tutaj.


Liczba wyświetleń: 1742
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne