Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Za nami Igrzyska Dzieci w unihokeju dziewcząt i chłopców

27.11.2018
27 listopada na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi odbyły się Igrzyska Dzieci z rocznika 2006 i młodszych w unihokeju dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji o tytuł mistrzowski i awans na zawody powiatowe stanęły reprezentacje czterech szkół: Szkoły Podstawowej nr 1 w Męcinie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Męcinie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi oraz Szkoły Podstawowej w Pisarzowej.

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwał sędzia – Józef Smęda. Przed rozpoczęciem sportowych zmagań, na zawodników i zawodniczki czekała niespodzianka - na parkiecie zaprezentowały się cheerleaderki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi, które w dniu wczorajszym zajęły drugie miejsce na Mistrzostwach Powiatu Szkolnych Zespołów Tanecznych.Po widowiskowym wstępie, rozpoczęła się zacięta rywalizacja. W walce o najwyższe miejsce na podium bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta z Pisarzowej.  Z kolei w kategorii chłopców zacięta walka o punkty zakończyła się sukcesem drużyny gospodarzy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w PisarzowejII miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Męcinie
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Starej Wsi
                                                                                      
Klasyfikacja końcowa chłopców:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Starej WsiII miejsce – Szkoła Podstawowa nr 2 w Męcinie
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Pisarzowej
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Męcinie
 
W uroczystym podsumowaniu turnieju  i wręczeniu nagród uczestniczyli Wójt Gminy Limanowa – Jan Skrzekut, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi – Marek Twaróg oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa – Wojciech Korabik. Każda z drużyn otrzymała nagrody i pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze miejsce zostały dodatkowo wyróżnione pucharami.
 
Zwycięskim drużynom oraz ich opiekunom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów na zawodach powiatowych, które odbędą się już w najbliższy czwartek  w Szkole Podstawowej nr 2 w Starej Wsi.


Liczba wyświetleń: 3126
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne