Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Orliki LKS Mordarka w finale Turnieju Tauron Energetyczny Junior Cup!

18.10.2018
40 drużyn z całej Małopolski walczyło w  Krakowskiej Tauron Arenie na  turnieju „TAURON Energetyczny Junior Cup”. Stawką zmagań był awans do finałowej części turnieju, w której zmierzą się najlepsze drużyny z południowej Polski. Wśród nich znalazła się drużyna  Orlików (rocznik 2009)  Ludowego Klubu Sportowego Mordarka!„TAURON Energetyczny Junior Cup” to jedna z inicjatyw zorganizowanych w ramach programu „TAURON wspiera młodych sportowców” stworzonego na potrzeby wsparcia sportu młodzieżowego w wielu dyscyplinach m.in. piłki ręcznej i siatkówki. Projekt wraz ze swoim sportowym charakterem wpisuje się również w obchody 100-lecia niepodległości Polski.
 
W eliminacjach, które odbyły się 16 października w Krakowie, łącznie wzięło udział ponad 320 młodych zawodników. Ośmioosobowe drużyny rozegrały w eliminacjach po pięć dziesięciominutowych meczów. Osiem najlepszych zespołów awansowało do wielkiego finału, który odbędzie się na początku przyszłego roku. W całym turnieju „TAURON Energetyczny Junior Cup” rywalizować będzie 100 drużyn - 40 z województwa małopolskiego i po 30 z województw śląskiego oraz dolnośląskiego i łącznie zagra w nim ponad 1000 młodych piłkarzy w wieku od 8 do 10 lat.

Młodym zawodnikom  LKS Mordarka oraz trenerowi  gratulujemy tak znaczącego sukcesu i trzymamy  kciuki  za  równie wspaniały występ w finale!


 


Liczba wyświetleń: 2369
5

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne