Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Mistrzostwa gminy Limanowa w unihokeju dziewcząt i chłopców

24.10.2018
Za nami kolejne rozgrywki w ramach kalendarza szkolnych zawodów sportowych na rok 2018/2019. Tym razem trzy drużyny chłopców i trzy drużyny dziewcząt podjęły walkę o tytuł najlepszej męskiej i żeńskiej drużyny w unihokeju. W kategorii chłopców udało się to drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Męcinie, natomiast wśród dziewcząt tytuł mistrzowski trafił w ręce reprezentantek Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi.

Klasyfikacja  dziewcząt:

I miejsce - Stara Wieś nr 2II miejsce - Męcina nr 1
III miejsce - Męcina nr 2

Klasyfikacja chłopców:

I miejsce - Męcina nr 1


II miejsce - Stara Wieś nr 2
III miejsce - Męcina nr 2

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze miejsca zostały dodatkowo wyróżnione pucharami. Podsumowania turnieju oraz wręczenia nagród dokonali Wojciech Korabik – Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa oraz sędzia zawodów Józef Smęda.


 


Liczba wyświetleń: 3717
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne