Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Ustalono kalendarz szkolnych zawodów sportowych na rok 2018/2019

21.09.2018
20 września 2018 r. w Urzędzie Gminy Limanowa odbyło się spotkanie w sprawie ustalenia Kalendarza Szkolnych Zawodów Sportowych o Mistrzostwo Gminy Limanowa na rok 2018/2019 . W spotkaniu uczestniczyli Marian Mąka – Zastępca Wójta Gminy Limanowa, Wojciech Korabik – Kierownik Wydziału Kultury i Promocji odpowiedzialny za organizację zawodów na szczeblu gminnym oraz nauczyciele wychowania fizycznego z placówek oświatowych z terenu Gminy Limanowa.
Spotkanie rozpoczął Marian Mąka, który podziękował nauczycielom za dotychczasową współpracę i sprawny przebieg zawodów sportowych w minionym roku szkolnym i wyraził nadzieje na równie  owocną współprace  w rozpoczynającym się  roku. Podczas spotkania zatwierdzono harmonogram zawodów w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2006 i młodszych) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2003-2005), ustalono kwestie dowozu uczniów na zawody sportowe oraz zakupu nagród.
Eliminacje na szczeblu gminnym we współzawodnictwie sportowym szkół w roku 2018/2019 podobnie jak w latach poprzednich  rozgrywać się będą w dyscyplinach takich jak: halowa piłka nożna dziewcząt i chłopców, piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, drużynowy i indywidualny tenis stołowy, koszykówka dziewcząt i chłopców, piłka ręczna dziewcząt i chłopców, unihokej dziewcząt i chłopców. Nowością w rozpoczynającym się roku szkolnym będą zawody dziewcząt w „szóstkach” piłkarskich rozgrywanych na „Orlikach”.

Pierwsze sportowe emocje w rozpoczynającym się roku szkolnym czekają nas już 4 października w Rupniowie, gdzie o tytuł Mistrzyń Gminy Limanowa w halowej piłce nożnej walczyć będą dziewczęta z roczników 2003/04/05.

Kalendarze rozgrywek oraz regulaminy współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży na rok szkolny 2018/2019 dostępne są w załącznikach poniżej oraz w zakładce SPORT na stronie Urzędu Gminy Limanowa (Dla mieszkańca => SPORT => kalendarz szkolnych zawodów sportowych).


Liczba wyświetleń: 3081
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne