A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Szkoły gminne po wakacyjnych remontach

11.09.2018
Jak co roku okres wakacyjnego wypoczynku, gdy szkolne mury świeciły pustkami, a uczniowie wypoczywali, był okazją do wykonania  w placówkach oświatowych koniecznych remontów. Inwestycje w czasie dwóch  letnich miesięcy wykonywane były w siedmiu szkołach podstawowych: w Wysokiem, Kaninie, Siekierczynie nr 2, Pisarzowej, Młynnem, Rupniowie oraz Nowym Rybiu. Zadania wykonane zostały w całości ze środków pochodzących z budżetu gminy Limanowa, za łączną kwotę 396 669,23.- w Szkole Podstawowej w Wysokiem - wykonano remont budynku gospodarczego, zrobiono elewację wraz z ociepleniem ścian budynku, pomalowany został dach na obiekcie, a na poddaszu generalnie wyremontowano sali komputerowej – wartość inwestycji to 51 812,26- w Szkole Podstawowej w Kaninie - dokonano remontu jadalni oraz klatki schodowej ( zmieniono lamperie na glazurę) -  razem za kwotę 25 882,91

- w Szkole Podstawowej nr 2 w Siekierczynie  - w pomieszczeniach, w których wcześniej dokonano wymiany instalacji elektrycznej oraz centralnego ogrzewania wykonano częściowy remont podłóg i posadzek , a na I piętrze i parterze pomalowano ściany  - całość za kwotę 67 650,00- w Szkole Podstawowej w Pisarzowej inwestycje obejmowały głównie prace wokół budynku szkoły – wymieniono i przebudowano schody bez okładziny przy głównym wejściu do budynku oraz schodów bocznych. W budynku dokonano remontu schodów od strony Orlika polegającego na obłożeniu schodów płytkami oraz zamontowano pochwyt dla poprawy bezpieczeństwa dzieci-wartość wykonanych zadań to 80 319,00

- w Szkole Podstawowej w Młynnem – wyremontowano pomieszczenia oddziału zerowego, na I piętrze w korytarzu wymieniono podłogi (wykładzina i panel), wymieniono drzwi oraz pomalowano część pomieszczeń– zadania kosztowały 52 310,06

- w Szkole Podstawowej w Rupniowie  - wyremontowano węzeł sanitarny na I piętrze budynku, dokonano remontu parkietu na parterze – holu, wymieniono drzwi w korytarzu oraz na zewnątrz budynku wymieniono   rynny oraz rury spustowe – prace wyniosły razem 68 880,00

- w Szkole Podstawowej w Nowym Rybiu  - wymienione zostały posadzki w salach lekcyjnych oraz w pomieszczeniu biblioteki szkolnej,  w części budynku położono panel podłogowy  – prace wyniosły 49 815,00.


Liczba wyświetleń: 928
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30