Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Sukces zawodników UKS „Patria” Młynne na Klubowych Mistrzostwach Polski

17.09.2018
Rzeszów był areną zmagań II rundy Klubowych Mistrzostw Polski w biegu na orientację. W gronie ponad 420 zawodników wystąpiła także prawie 20-osobowa reprezentacja klubu Patria Młynne.
Po raz pierwszy w historii KMP zorganizowany został nocny bieg sprinterski , a miejscem zmagań była Politechnika Rzeszowska i jej okolice.
Bardzo dobry występ zanotował młodzik – Filip Zelek, który w kategorii M10 uplasował się na najniższym stopniu podium. Klaudia Zelek walcząca w kategorii juniorek, która wraca do biegania po kontuzji zajęła w kategorii K16 – 6 miejsce. W kategorii OPEN na 2 pozycji znalazła się Urszula Zelek. Tuż za podium – 4miejsce – Oskar Mordarski. W kategorii M50 Witold Sochacki kończy sprint na 10 pozycji. Na 11 miejscu w kat. K12 znalazła się Magdalena Mamala, a na 13 – Magdalena Fitrzyk. Po 1 brązowym medalu, w sobotnie południe zawodnicy wzięli udział w biegu średniodystansowym. Wyniki klubu z Młynnego były znakomite: złote medale wywalczyli: Martyna Zelek(K10) oraz Jacek Kozłowski (M55). Z brązowym medalem z zawodów wraca także Oskar Mordarski(M10). W kat. K40 5 pozycja dla Jolanty Kozłowskiej. Bardzo dobry kolejny występ zaliczyła Magdalena Mamala z K12 – po 11 miejscu w sprincie, w biegu średnim zajmuje 7 miejsce. Dobrze pobiegły także juniorki: Małgorzata Sroka zajęła 9, a Klaudia Zelek 10miejsce.
Wszystkim zawodnikom UKS "Patria Młynne" gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów.