A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Powstała baza rekreacyjno-sportowa w Sowlinach i Młynnem

11.09.2018
Przy świetlicy w Sowlinach oraz Szkole Podstawowej w Młynnem w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich "Leader" wykonano inwestycje związane z budową infrastruktury rekreacyjno-sportowej. Na zadania pozyskano środki w wysokości 273 000,00 , a całość zadań wyniosła 411 774,10.

Przy budynku świetlicy wiejskiej w Sowlinach wykonany remont istniejącego placu zabaw, m.in. wymieniona została nawierzchnia na gumową z EPDM - znacznie bezpieczniejszą posiadającą  mniejszą granulację niż SBR. Na miejscu zamontowana została ławka,  zmodernizowano urządzenia na placu zabaw. Wykonano nową nawierzchnie boiska sportowego z trawy syntetycznej, zamontowano piłkochwyty, bramki oraz kosze do gry w koszykówkę. Przy budynku wybudowana została ponadto altana rekreacyjna, pod działalność kulturalną prowadzoną przez świetlicę.

W Młynnem przy Szkole Podstawowej na istniejącym boisku udało się wymienić  nawierzchnię na trawę syntetyczną, przebudowano ogrodzenie wzdłuż drogi gminnej, a obecnie dobiegają końca prace związane z utwardzeniem placu przyszkolnego, będące zwieńczeniem całości inwestycji.

Zadanie współfinansowane ze środków z Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.


Liczba wyświetleń: 1130
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30