Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Podsumowanie 10 edycji Wyścigu Górskiego Limanowa – Przełęcz pod Ostrą 2018

27.09.2018
26 września br. odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczną 10 edycję Wyścigu Górskiego Limanowa – Przełęcz pod Ostrą 2018, stanowiąca 9 Rundę Mistrzostw Europy FIA w Wyścigach Górskich oraz 5 i 6 Rundę Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.W spotkaniu podsumowującym jubileuszową edycję Wyścigu Górskiego Limanowa – Przełęcz pod Ostrą 2018 udział wzięli organizatorzy przedstawiciele Auto Moto Klubu Limanowa i współorganizatorzy wyścigu m.in. przedstawiciele Urzędu Gminy Limanowa, oraz służb, instytucji, sponsorzy, dziennikarze, a także wiele osób zaangażowanych w organizację przedsięwzięcia.
Spotkanie rozpoczął Prezes Zarządu Auto Moto Klubu Limanowa – Jerzy Budacz, który po przywitaniu przybyłych gości skierował słowa podziękowania za wsparcie inicjatywy organizacji Wyścigu. Słowa podziękowania skierował m.in. do obecnych na spotkaniu przedstawicieli Urzędu Gminy Limanowa w osobach: Wicewójta Gminy Mariana Mąki oraz Kierownika Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa Wojciecha Korabika, a także miejscowych gospodarzy terenu, przez które przebiegał wyścig: sołtys wsi Stara Wieś Urszuli Biernat, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Starej Wsi I - Haliny Mąka, a także ks. proboszcza parafii w Starej Wsi  - Mariana Tyrki.Podziękowania odebrali także przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych, które brały udział w zabezpieczenie przedsięwzięcia, a z gminy Limanowa były to:  OSP Stara Wieś I, OSP Wysokie, OSP Kisielówka oraz OSP Męcina.W dowód uznania za wkład pracy i pomoc, osobom zaangażowanym w organizację sportowego wydarzenia wręczono okolicznościowe pamiątkowe grawertony.

Podczas spotkania Dyrektor Wyścigu Górskiego – Bogdan Pałka przywołał kilka faktów wydarzenia, wspomniał o pozytywnej ocenie wyścigu przez obserwatorów FIA, równocześnie dziękując wszystkim za wielka pomoc w organizację 10. jubileuszowej edycji Wyścigu.


Liczba wyświetleń: 1742
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne