A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Nowe drogi w Pisarzowej i Wysokiem

13.09.2018
Zakończył się remont drogi gminnej Pisarzowa-Łąki-Działy. W ramach inwestycji wykonano poszerzenie drogi, a istniejący tam wcześniej stary most zastąpiono nowym posiadającym po obu stronach chodniki dla pieszych. Na przebudowywanym odcinku drogi wykonano także zjazdy do poszczególnych posesji, droga została odwodniona, a rowy umocniono korytkami betonowymi. Inwestycja kosztowała 1.350 000,00 zł, a prace wykonywało Przedsiębiorstwo Usługowo-Inżynieryjne BUDMOST z Laskowej.


W piątek 7 września oddano do użytku odcinek drogi w Wysokiem (odcinek drogi powiatowej Brzezna – Brzezna Litacz – Wysokie). Nowa nawierzchnia położona została na długości 1,5 km, droga została poszerzona, odwodniona i dostosowana do kategorii dla ruchu ciężkiego.
 

 
Stara droga nie spełniała wymogów jak dla dróg powiatowych (szerokość ok 3 -3,5 mb) nie posiadała odpowiedniego odwonienia oraz  posiadała przełomy uniemożliwiające dogodny przejazd. Zadanie realizowane było przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe JANDA z Łostówki.


Liczba wyświetleń: 1369
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30