A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Głosuj na projekty z Gminy Limanowa w III edycji Budżetu Obywatelskiego !

10.09.2018
Dwa projekty zgłoszone przez mieszkańców gminy Limanowa liczą na głosy w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Chcąc wesprzeć zgłoszone inicjatywy głosować można od 10 września do 5 października br.
 
Zgłoszone z gminy Limanowa projekty to :
 
- projekt o numerze:
 
SAD01  -  WYSTROJONY FOLKLOR – zakup strojów regionalnych dla grup folklorystycznych z powiatu limanowskiego i nowosądeckiego”
 
Projekt „WYSTROJONY FOLKLOR” dotyczy zakupu nowych strojów regionalnych dla grup folklorystycznych z terenu powiatu limanowskiego i nowosądeckiego. Beneficjentami projektu będą zespoły regionalne dorosłe i dziecięce oraz Koła Gospodyń Wiejskich. Realizacja projektu ma na celu promocję rodzimego folkloru, oraz zachowanie tradycji i dziedzictwa kulturowego charakterystycznego dla regionu Lachów Limanowskich i Sądeckich.
Zespoły oraz KGW objęte zadaniem: KIJOM WORCI z Pisarzowej, SPOD KICEK z Mordarki, JAKUBKOWIANIE z Łososiny Dolnej, MALI MĘCINIANIE z Męciny, PASIERBIOCKI z Pasierbca, MALI TĘGOBORZANIE z Tęgoborzy, MALI JAKUBKOWIANIE z Łososiny Dolnej, KGW Kłodne, KGW Lipowe, KGW Łososina Górna, KGW Makowica, KGW Męcina, KGW Pasierbiec, KGW Pisarzowa, KGW Rupniów-Bednarki, KGW Rupniów-Centrum, KGW Siekierczyna, KGW Sowliny, KGW Stara Wieś I.


 
- projekt o numerze:
 
SAD23 - „Stroje sportowe i taneczne dla szkół podstawowych z terenu Powiatu Limanowskiego”
 
Głównym celem zadania jest doposażenie wszystkich 19 szkół podstawowych z terenu Gmin Limanowa i Słopnice w komplet nowych strojów tanecznych dla dziewcząt i komplet strojów piłkarskich dla chłopców.


 
Projekty zaplanowane są do realizacji w 2019 roku.
 
Zasady głosowania:
 
- uprawnionym do głosowania jest każdy, kto w dniu głosowania ma ukończone 16 lat
 
- UWAGA - zagłosować na jedno wybrane przez siebie zadanie można tylko JEDEN RAZ !
 
- głosować można poprzez stronę internetową www.bo.malopolska.pl, za pośrednictwem poczty wysyłając swoją kartę do Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie, lub poprzez wrzucenie wypełnionej karty do głosowania do urny, która znajduje się W URZĘDZIE GMINY LIMANOWA
 
 
WAŻNE! Jeśli zagłosujesz ponownie lub skorzystasz z kilku sposobów głosowania, wszystkie Twoje głosy zostaną unieważnione!

Liczba wyświetleń: 1076
3

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30