Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Sportowe zakończenie wakacji w Rupniowie

13.08.2018
W dniu 26 sierpnia 2018 r. od godziny 13:00 na stadionie sportowym LKS Rupniów odbędzie się festyn sportowy pn. „SPORTOWE ZAKOŃCZENIE WAKACJI W RUPNIOWIE”. Impreza ma charakter ogólnodostępny i bezpłatny, a jej główny cel to integracja wewnątrz i między pokoleniowa poprzez udział we współzawodnictwie sportowym, które ma na celu popularyzowanie kultury fizycznej oraz promowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu.
                                                                                        
W trakcie trwania imprezy z pewnością nie zabraknie atrakcji dla rodzin z dziećmi. Do ich dyspozycji będą dmuchane zjeżdżalnie,  zabawy z animatorami, malowanie twarzy, balonowe ZOO wraz z nauką skręcania balonów, wielkie bańki mydlanych, zabawy plastyczne oraz zabawy sportowe np. skoki w workach, przeciąganie liny i tor przeszkód. Uczestnicy zabawy będą mogli degustować przygotowane przez członkinie z Kół Gospodyń Wiejskich z Rupniowa, Lipowego oraz Łukowicy tradycyjne specjały m.in. chleb ze smalcem, kiszone ogórki, kwaśnicę, wędliny, regionalne słodkie wypieki i wiele innych pyszności.

Organizatorzy:
LKS Rupniów, Urząd Gminy Limanowa,  Stowarzyszenie LGD ,Przyjazna Ziemia Limanowska”

Patronat honorowy:
Urszula Nowogórska – Przewodnicząca Sejmiku Województwa MałopolskiegoSerdecznie zapraszamy!
 


Liczba wyświetleń: 2932
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne