A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Sportowe zakończenie wakacji w Rupniowie

13.08.2018
W dniu 26 sierpnia 2018 r. od godziny 13:00 na stadionie sportowym LKS Rupniów odbędzie się festyn sportowy pn. „SPORTOWE ZAKOŃCZENIE WAKACJI W RUPNIOWIE”. Impreza ma charakter ogólnodostępny i bezpłatny, a jej główny cel to integracja wewnątrz i między pokoleniowa poprzez udział we współzawodnictwie sportowym, które ma na celu popularyzowanie kultury fizycznej oraz promowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu.
                                                                                        
W trakcie trwania imprezy z pewnością nie zabraknie atrakcji dla rodzin z dziećmi. Do ich dyspozycji będą dmuchane zjeżdżalnie,  zabawy z animatorami, malowanie twarzy, balonowe ZOO wraz z nauką skręcania balonów, wielkie bańki mydlanych, zabawy plastyczne oraz zabawy sportowe np. skoki w workach, przeciąganie liny i tor przeszkód. Uczestnicy zabawy będą mogli degustować przygotowane przez członkinie z Kół Gospodyń Wiejskich z Rupniowa, Lipowego oraz Łukowicy tradycyjne specjały m.in. chleb ze smalcem, kiszone ogórki, kwaśnicę, wędliny, regionalne słodkie wypieki i wiele innych pyszności.

Organizatorzy:
LKS Rupniów, Urząd Gminy Limanowa,  Stowarzyszenie LGD ,Przyjazna Ziemia Limanowska”

Patronat honorowy:
Urszula Nowogórska – Przewodnicząca Sejmiku Województwa MałopolskiegoSerdecznie zapraszamy!
 


Liczba wyświetleń: 1653
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30