A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Malarstwo Władysława Raczka w Miejskiej Galerii Sztuki

31.08.2018
Twórczość malarską Władysława Raczka z Pisarzowej podziwiać można od 30 sierpnia w Galerii Sztuki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej. W czwartkowe popołudnie prace artysty zaprezentowane zostały podczas wernisażu „Między pędzlem a kowadłem”.  Obrazy przedstawiające głównie pejzaże ukazały ich autora, na co dzień również kowala  w barwnej odsłonie.Wszystkie osoby przybyłe do Miejskiej Galerii Sztuki Władysław Raczek powitał z wielką radością, kierując do nich słowa podziękowania za obecność w tak ważnym dla niego dniu, dziękując przy tej okazji w szczególności swej małżonce za wspieranie jego poczynań na co dzień. A na miejscu, oprócz członków rodziny zjawiło się również liczne grono  bliskich mu osób,  przyjaciół  i znajomych.

Ciepłe słowa w kierunku autora prac popłynęły m.in. od Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Joanny Michalik, Radnego Powiatu Limanowskiego i Wiceprzewodniczącego Komisji Kultury Starostwa Powiatowego w Limanowej Mariana Wójtowicza,  Kierownika Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa Wojciecha Korabika oraz Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi Jacentego Musiała.

Czwartkowy wernisaż „Między pędzlem a kowadłem”  zainaugurował wystawę, która potrwa do 21 września.


Liczba wyświetleń: 2178
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30