Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

"Wsi spokojna, wsi wesoła" - projekt stowarzyszenia LGD Przyjazna Ziemia Limanowska

13.07.2018
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania ,,Przyjazna Ziemia Limanowska” otrzymała dotację w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych, kultury, sztuki ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, ekologii ochrony zwierząt i ochrony dziedzictwa przyrodniczego pn. ,,Małopolska - czas na wieś”. W ramach przyznanej dotacji Stowarzyszenie będzie realizować projekt pn. ,,Wsi spokojna, wsi wesoła”.
 
W ramach działań projektowych planuje się m.in. spotkania edukacyjne poszerzające i upowszechniające wiedzę dotyczącą tematyki ochrony przyrody, głównie ptaków, które zamieszkują tereny wiejskie połączone z warsztatami artystyczno-manualnymi; drewniana budka lęgowa oraz sadzonka rośliny/drzewa dla każdego uczestnika biorącego udział w/w spotkaniach edukacyjnych; konkurs plastyczny – obraz wsi widziany okiem uczestnika konkursu. Dwie kategorie wiekowe 7-13 lat oraz 14-20 lat.

Więcej informacji na temat realizowanego projektu można uzyskać w siedzibie biura Stowarzyszenia:
ul. Piłsudskiego 20, 34-600 Limanowa  
lub pod numerem telefonu: 511 091 844
 
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego
 

Liczba wyświetleń: 2007
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne