„KLUCZ DO ZDROWIA” Limanowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

23.07.2018
W okresie od 1 czerwca 2018r do 31 grudnia 2019 roku Limanowski Uniwersytet Trzeciego Wieku realizuje projekt "KLUCZ DO ZDROWIA„. Projekt ten uzyskał dofinansowanie w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego. Wszystkie działania zawarte w projekcie podporządkowane są jednemu celowi - edukacji prozdrowotnej seniorów, podniesieniu  sprawności fizycznej i  intelektualnej  a tym samym  poprawie komfortu ich życia . W 2018 roku realizowane będą  następujące działania:
  • 3 wykłady audytoryjne z zakresu zdrowia psychicznego
  • 10 godzin indywidualnych konsultacji psychologicznych
  • 20 godzin warsztatów psychologicznych dla 10-15 osób
  • 15 godzin aqua fitness dla 15 osób
  • 15 godzin nauki  i doskonalenia techniki pływania dla 10 osób
  • 15 godzin gimnastyki rekreacyjnej dla 15-20 osób
  • 50 godzin zajęć nordic walking dla 8-10 osób
  • 2 piesze wycieczki górskie w Beskidzie Wyspowym
  • turnus rehabilitacyjny w sanatorium „Południowy” w Truskawcu  na Ukrainie dla 40 osób .
Zajęcia są w większości  nieodpłatne. Częściowo odpłatny jest turnus rehabilitacyjny w sanatorium, płatny jest również wstęp na pływalnię(aqua fitness i nauka pływania).

Zapraszamy seniorów do zapisywania się na wybrane zajęcia w sekretariacie LUTW w godzinach jego pracy.

WAŻNE
Aby uczestniczyć  w zajęciach nie trzeba być członkiem LUTW. Warunkiem jest ukończone 50 lat i zamieszkiwanie na terenie powiatu limanowskiego. Decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy.

Liczba wyświetleń: 2034