Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wakacje 2018 w świetlicach gminnych!

25.06.2018
Najmłodszych mieszkańców Gminy Limanowa serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach zorganizowanych w świetlicach wiejskich w okresie wakacji. Specjalny wakacyjny program atrakcji wychodzi naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży z poszczególnych placówek - będzie więc sportowo, kulinarnie oraz turystycznie. Oprócz zaplanowanych jak poniżej głównych atrakcji świetlice realizować będą plany pracy w oparciu o harmonogram wakacyjny, który również znajduje się na plakacie. 
W trakcie wakacji zorganizowana zostanie także akcja mająca upamiętnić  100-ną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Turystyczna akcja odbywać się będzie pod tytułem "100 na 100" i polegać będzie na  organizacji wakacyjnych wycieczek (pieszych, rowerowych, dogtrekkingowych,  nordic walking) w świetlicach gminnych. Pożądane planowanie wycieczek do  miejsc związanych z odzyskaniem niepodległości: cmentarzy wojennych, pomników, zabytków. Łączna suma kilometrów, "zebranych" przez świetlice - to minimum 100.


 
Zachęcamy dzieci i młodzież do spędzenia wolnego czasu na zajęciach wakacyjnych w świetlicach gminnych, życząc udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń !
 


Liczba wyświetleń: 2481
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne