Uczniowie z Młynnego świętowali Dzień Dziecka

01.06.2018
Dmuchane zjeżdżalnie,  fotobudka, zabawy z animatorami, zawody sportowe oraz prezentacja wozu strażackiego i radiowozu policyjnego - te i inne atrakcje czekały na uczniów Szkoły Podstawowej w Młynnem z okazji Dnia Dziecka, który odbył się 30 maja br.

Otwarcia tego wyjątkowego i długo wyczekiwanego przez uczniów wydarzenia  dokonała dyrektor Szkoły Podstawowej w Młynnem Bożena Golonka. Następnie głos zabrali zaproszeni goście wśród których znaleźli się Wicewójt Gminy Limanowa – Marian Mąka oraz Radny Gminy Limanowa i zarazem Sołtys Wsi Młynne - Leszek Twaróg.

Różnorodność przygotowanych specjalnie na tę okazję atrakcji sprawiła, że nikt tego dnia się nie nudził. Na uczestników zabawy czekał również grill z  pysznymi kiełbaskami, dzięki którym nikt nie wrócił do domu głodny.