A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Uczniowie z Młynnego świętowali Dzień Dziecka

01.06.2018
Dmuchane zjeżdżalnie,  fotobudka, zabawy z animatorami, zawody sportowe oraz prezentacja wozu strażackiego i radiowozu policyjnego - te i inne atrakcje czekały na uczniów Szkoły Podstawowej w Młynnem z okazji Dnia Dziecka, który odbył się 30 maja br.

Otwarcia tego wyjątkowego i długo wyczekiwanego przez uczniów wydarzenia  dokonała dyrektor Szkoły Podstawowej w Młynnem Bożena Golonka. Następnie głos zabrali zaproszeni goście wśród których znaleźli się Wicewójt Gminy Limanowa – Marian Mąka oraz Radny Gminy Limanowa i zarazem Sołtys Wsi Młynne - Leszek Twaróg.

Różnorodność przygotowanych specjalnie na tę okazję atrakcji sprawiła, że nikt tego dnia się nie nudził. Na uczestników zabawy czekał również grill z  pysznymi kiełbaskami, dzięki którym nikt nie wrócił do domu głodny.


 

 Liczba wyświetleń: 1377
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30