Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Turnieje Unihokeja za nami - walczyły UKS-y i Oldboje

06.06.2018
Dnia 5 czerwca w Zespole Szkół w Starej Wsi II odbył się XVIII Powiatowy Turniej UKS-ów w Unihokeju Mix. Tradycyjnie już jak co roku  rozgrywki  w unihokeja zorganizował  Uczniowski Klub Sportowy "GUMISIE" Stara Wieś.  Tym razem o zwycięstwo  na szczeblu powiatowym walczyło 6 UKS-ów. 


Po trwających przed południem meczach, uczestniczące drużyny zajęły następujące miejsca:


    I miejsce – UKS Kasina Mała

    II miejsce – UKS  Jurków
    III miejsce – UKS ”Krasnovia” Krasne Lasocice
    IV miejsce - UKS „GUMISIE II” Stara Wieś II
    V miejsce  – Męcina „Dwójka”
    VI miejsce – Męcina „Jedynka”
 
Wręczenia pucharów, nagród i dyplomów drużynom uczestniczącym w rozgrywkach dokonali: Maria Kądziołka - Prezes UKS "GUMISIE" Stara Wieś, Marek Twaróg – Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Starej Wsi, Feliks Piwowar - Wiceprezes Małopolskiego SZS oraz Wicedyrektor ds. MOS PL i SSSM , a także Sędzia Zawodów - Józef Smęda.


 
Tradycją jest, że od wielu lat organizowane są również Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Unihokeju Oldbojów, które odbyły się w tym samym dniu w godzinach popołudniowych. Do walki o tytuł najlepszej drużyny Oldbojów w unihokeju przystąpiły 4 zespoły, a emocje rosły z każdym meczem. Każda drużyna chciała jak najowocniej wykorzystać 5 minutowy mecz z przeciwnikiem.


Najlepiej udało się to drużynie ze Starostwa Powiatowego w  Limanowej, która ponownie wywalczyła I miejsce.


 
Drużyna Urzędu Gminy w składzie: Karolina Antkiewicz, Wojciech Korabik, Robert Górski  i Krzysztof Mrożek uplasowała się na II miejscu i warto nadmienić, że jest to awans w porównaniu do ubiegłego roku o jedną  pozycję.
 
Trzecie miejsce obroniła drużyna z UKS "Gumisie" Stara Wieś wyprzedzając drużynę z MOS Powiatu Limanowskiego.
 
Na zakończenie turnieju odbyło sie uroczyste wręczenie pucharów, medali oraz dyplomów uczestniczącym drużynom. W imieniu organizatorów poszczególne drużyny nagradzała Prezes UKS "Gumisie" Stara Wieś - Maria Kądziołka wraz z Wiceprezes Małopolskiego SZS oraz Wicedyrektor ds. MOS PL i SSSM - Feliksem Piwowarem.

 
A za rok odbędzie się XX Jubileuszowy Turniej Oldbojów w Unihokeju i kto wie może na tą okoliczność gminna  drużyna wywalczy kolejny awans i najwyższe miejsce na podium. Już dziś kibicujemy!


Liczba wyświetleń: 3399
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne