Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Puchar Świętego Floriana dla KS Tymbark

25.06.2018
Tradycyjnie dzień przed Otwarciem Sezonu Turystycznego na górze Paproć na stadionie KS Płomień Limanowa odbył się XVIII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Św. Floriana. W tym roku do rywalizacji stanęły cztery drużyny trampkarzy. Zawodnicy w kazdym meczu dawlai z siebie wszystko i z ogromnym zaangażowaniem walczyli o każdy punkt.

Wyniki końcowe:
I miejsce - KS Tymbark

II miejsce - LKS Mordarka
III miejsce - Płomień Limanowa i KS Zwierzyniecki Kraków

Gratulacje dla zawodników i organizatorów na ręce Pawła Dunikowskiego, który od początku istnienia koordynuje turniej. Podziękowania również dla proboszcza z Łososiny Górnej ks. dr Kazimierza Fąfara za przybliżenie biografii Św. Floriana oraz pomoc przy dekorowaniu zwycięzców.

Liczba wyświetleń: 2959
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne