Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Podsumowanie konkursu z j. angielskiego w świetlicy w Sowlinach

01.06.2018
W dniu 28 maja w świetlicy w Sowlinach uroczyście podsumowano konkurs z języka angielskiego. Uczestnikami konkursu byli podopieczni świetlicy uczęszczający tam na dodatkowe zajęcia językowe. Lekcje prowadzone były nieodpłatnie przez cały rok szkolny przez nauczycielkę języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 2 w Limanowej - Joannę Krasek-Mitana. Zwieńczeniem językowych zmagań pozalekcyjnych był konkurs plastyczny pt. "My Favourite English Word", na zakończeniu którego młodzi angliści odebrali dyplomy i nagrody, którymi były gadżety gminne.

W kategorii dzieci starszych :
I miejsce - Marzena Jasica

II miejsce - Agata Bieda
II miejsce - Amelia Styblińska
III miejsce - Nikola Kukla
Wyróznienie: Konrad Ćwik
 
W kategorii dzieci młodszych:
I miejsce - Marta Skrzekut
I miejsce - Magda Skrzekut

I miejsce - Weronika Król
II miejsce - Filip Kukla
II miejsce - Michał Bieda
II miejsce - Małgorzata Mitana
III miejsce-  Lena Jędrzejek
III miejsce - Emilia Lisowicz
III miejsce - Bartosz Czaja
Wyróżnienie: Karol Czaja
 
Nagrody uczestnikom konkursu wręczał Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa Wojciech Korabik, który równocześnie podziękował anglistce Joannie Krasek-Mitana za przeprowadzenie zajęć. Nad sprawnym przebiegiem zajęć z języka angielskiego oraz konkursu czuwał opiekun świetlicy Tomasz Kurczab.
 
 


Liczba wyświetleń: 4148
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne