Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Nagrodzono szczególne osiągnięcia sportowców w 2017 roku

12.06.2018
W dniu 11 czerwca 2018 roku w budynku Urzędu Gminy Limanowa, odbyła się uroczystość wręczenia nagród za wyniki osiągnięte przez sportowców w 2017 roku. Nagrodą Wójta Gminy Limanowa uhonorowanych zostało trzech wybitnych sportowców: Beata Leśnik - Mistrzyni Świata  w kickboxingu full-contact na Mistrzostwach Świata WAKO World Kickboxing Championships,Bartosz Sułkowski – brązowy medalista Grand Prix Polski Kadetów, członek kadry narodowej kadetów w tenisie stołowymoraz Karol Sułkowski – brązowy medalista Mistrzostw Polski Młodzików w tenisie stołowym, multimedalista Mistrzostw Województwa.Gratulując przybyłym gościom sukcesów Wójt Władysław Pazdan zwrócił uwagę na szczególną rolę, jaką pełni kultura fizyczna w nowoczesnym społeczeństwie oraz podkreślił jej znaczenie dla rozwoju i promocji naszej gminy.  Swoje wyrazy uznania dla osiągnięć wyróżnionych sportowców złożyli również obecni na spotkaniu Wicewójt Gminy Limanowa - Marian Mąka, Przewodniczący Rady Gminy Limanowa - Stanisław Młyński, Radny Gminy Limanowa - Władysław Lachor oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji – Wojciech Korabik.  
 


Liczba wyświetleń: 2490
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne