Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zaproszenie na targi pracy

11.05.2018
Wychodząc naprzeciw potrzebom Pracodawców oraz osób zainteresowanych podjęciem pracy firma PRO STUDIO w ramach realizowanego projektu „Naprzeciw zmianom” zaprasza do udziału w TARGACH PRACY, które odbędą się 17 maja 2018 r. (czwartek) w godzinach od 9:00 do 13:00. w Limanowej, ul. Józefa Marka 13 (Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej). Wsparcie kierowane jest do osób zarejestrowanych w urzędzie pracy z ustalonym III profilem lub pozostającym bez zatrudnienia niezarejestrowanych w urzędzie pracy, niepełnosprawnych z umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawnosci oraz osób korzystających  ze świadczeń pomocy społecznej lub pomocy żywnościowej.Liczba wyświetleń: 3604
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne